KONST / Litografier / Färglitografi 8873073
nr 887 3073
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Jan Lundquist, signerad. , 168/200, motivet: 41x48
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 april 2014
kl 18:27:04
9/4 23:49:52
14/4 18:19:28
150 kr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist